🦊 Liška Englishka miluje modrou. Ale tento týden je tomu jinak. Máme totiž Black Friday. Díky tomu získáte jazykové online kurzy mimořádně se slevou 25 %. Ale opravdu jen mimořádně. Tahle akce se nebude opakovat.

Učíte se cizí jazyk a stále to není ono?
Pokud stále tápete a nedaří se vám pohnout se z místa, začněte se učit pěkně v klídku a z pohodlí domova tady na Englishce. Žádný stres. Budete postupovat podle toho, jak budete potřebovat, a studovat, kdy se to bude hodit vám.

A hlavně už žádné dojíždění, čekání v zácpě a ztráta času na cestě tam a zpět. Pěkně kávičku na stůl ☕ a v papučkách sednout k počítači, mobilu nebo tabletu, nasadit sluchátka a už si to frčíme v cizím jazyce na plné obrátky.

Black Friday na jazykové online kurzy

Rozhodujete se rychle?
Pokud se umíte rychle rozhodnout, pak tenhle týden na Englishce slušně ušetříte. Tak šup šup, žádné dlouhé přemýšlení. Dobře víte, že když se nerozhodnete teď, zase to necháte plavat. Měsíce budou plynout a nic se nezmění...

Proto vám dávám první impuls, ať se konečně rozhoupete. Přesně tak to totiž funguje. Rozhodnu se, že jdu do toho, objednám si kurz a už nemůžu couvnout. A voilà... konečně se začínám zlepšovat.

Z tohoto důvodu, přátelé, platí akce se slevou 25 % pouze omezenou dobu... A to do neděle 25.11.2018. Takže nečekejte a pojďte do toho!

Ono totiž není vůbec na co čekat!
Jak praví jedno čínské přísloví:
"Nejlepší chvíle zasadit strom byla před 20 lety, druhá nejlepší chvíle je dnes!"
S jazyky je to úplně stejné.

Jaký kurz si vybrat?
V zásadě máte dvě možnosti. Můžete se pustit do angličtiny úplně od začátku nebo ovládnout kterýkoli cizí jazyk v Jazykové výzvě pro mírně až velmi pokročilé.

a) Chcete začít s angličtinou od začátku?
Pokud si přejete s angličtinou začít od samého začátku, vše potřebné k tomu najdete tady:

➡️ ANGLIČTINA S ÚSMĚVEM pro úplné a věčné začátečníky ➡️
Všechny informace o kurzu najdete na Angličtina s úsměvem.
Můžete taky nahlédnout do kurzu a poslechnout si audioukázky. 🎧
Začít můžete kdykoli. Třeba hned.

b) Chcete ovládnout tajemství cizích jazyků?
Pokud jste pokročilejší – a to v jakémkoli jazyce – pusťte se do jazykové výzvy. Garantuji vám, že to bude ta nejlepší investice do vašeho vzdělání, kterou jste kdy udělali.

⬇️ JAZYKOVÁ VÝZVA ⬇️
Podrobné informace o jazykové výzvě najdete na Jazyková výzva 2019.

V cuku letu si to můžete přečíst tady...
Začneme už brzy. Jazyková výzva totiž poběží od ledna 2019 a můžete se do ní pustit s kterýmkoli cizím jazykem, ať jste prakticky na jakékoli úrovni (kromě úplných začátečníků).

✔️ V průběhu 10 týdnů si ukážeme, jak se učit jazyky v nové digitální době – zábavně a s výsledky!
✔️ Vyladíme váš učební proces tak, aby vám krásně zapadal do vašeho života, ať je jakkoli hektický.
✔️ Získáte návyky pro další úspěšné studium.
✔️ Nebudete se nikdy víc učit zbytečnosti.
✔️ Poznáte řadu nových efektivních metod, jazykových pomůcek a aplikací.
✔️ Budete vědět, co a jak se učit, abyste se co nejrychleji rozmluvili, rozšířili si slovní zásobu, začali rozumět mluvenému slovu; zkrátka a dobře, budete vědět, jak se učit jazyk jako profíci, nikoli tak, jak to znáte ze školy.

➡️ Kurz zahrnuje moje poznatky a zkušenosti, které jsem získala během 20 let výuky cizích jazyků, dlouhodobého vlastního studia 10 cizích jazyků, studia na několika univerzitách a kontaktem s polygloty, lektory a studenty cizích jazyků z celého světa.

Rozhodnuto?
Tak už víte, který kurz si nadělíte pod stromeček? Nebo ho chcete někomu věnovat? Stačí připsat jméno obdarovaného do objednávky a pošlu vám krásný dárkový certifikát.

➡️ Pro získání slevy vepište při objednávání do pole pro slevový kupon: BF
Slevu nelze kombinovat s jinými zvýhodněnými cenami na Englishce (např. se speciálními cenami pro seniory, maminky na mateřské apod.).

Pokud máte nějaký dotaz, klidně se ptejte v komentářích nebo mi pošlete soukromou zprávu.

Těším se na viděnou v kurzu.

Petra Šolcová

Englishka s.r.o.