V tomto období řada z nás bilancuje a zamýšlí se nad předchozím rokem. Dáváme si různá předsevzetí. Co zlepšit. V čem přidat. A co naopak vypustit.

Nadšení na začátku

Přestože si řada z nás slibuje, že letos už to s tou angličtinou* zlomíme (* dosaďte svůj vytoužený cizí jazyk), mé dvacetileté zkušenosti s výukou studentů z celého světa mě přesvědčily o tom, že pouhé počáteční nadšení nestačí.

Touha bez konkrétní akce

Často máme touhu se v cizím jazyce zlepšit. Bohužel ji ale neumíme přetavit v něco konkrétního, co by nám přineslo hmatatelný užitek. A tak s cizími jazyky, stejně jako v případě mnoha dalších věcí, zůstává u pouhého předsevzetí.

Jak proměnit nadšení v plán?

Aby to letos nebyl i váš případ, připravila jsem pro vás webinář, na kterém vám povím o tom, jak přeměnit počáteční motivaci v akční plán. Ne však ledajaký. V takový, který vás rychle dovede k cíli.


Co se dozvíte?

  • jak začít rozumět cizímu jazyku, když všichni mluví rychle
  • jak začít plynně komunikovat cizí řečí během krátké doby
  • jak pocítit výrazné zlepšení v cizím jazyce, ať jste na jakékoli úrovni

... a mnoho dalšího.

Jste srdečně zváni

Srdečně vás tímto zvu na online webinář zdarma s názvem:

"Cizí jazyk není kvantová mechanika aneb jak jsem se naučila za 6 měsíců plynně španělsky a jak toho hravě můžete dosáhnout i vy"

Videopozvánka

Chcete vědět víc? Mrkněte na mou videopozvánku.


Nebo si rovnou zarezervujte místo.


Proč je to s cizím jazykem jako s jízdou na kole?

Jakou chybu děláme při učení cizích jazyků a proč je tolik z nás stále na začátku?

Kolik času je skutečně potřeba na to, abychom se naučili cizí jazyk?

V této ukázce z webináře se dozvíte, že nepotřebujeme stovky hodin studia s učebnicí v ruce na to, abychom se naučili plynně mluvit cizím jazykem. Když víte jak na to, viditelných výsledků dosáhnete už po pár týdnech.

Chcete znát konkrétní kroky, které k tomu vedou? Přihlaste se na můj webinář "Cizí jazyk není kvantová mechanika" a prozradím vám, jak se můžete rychle zlepšit v porozumění, slovní zásobě a mluvení i vy.