Maioxngqq8uctqqzhw6j

Angličtina na cesty

Domluvte se na cestách!
Nejužitečnější minikurz pro vaše cestování
Online videokurz pro začátečníky a mírně pokročilé

Přidejte se taky!"Moc se mi tento kurz líbil! Nápad s videem byl skvělý a studium mě opravdu bavilo. Přesně to, co jsem potřebovala - slyšet jasnou a zřetelnou výslovnost bez dalších rušivých zvuků a navíc na téma cestování! Moc bych si přála pokračování. Budu se těšit!"

Hanka, Hradec Králové

Čím je tento kurz výjimečný?

    1. Vybrala jsem pro vás ty nejužitečnější fráze pro cestování.
    2. Upravila je do co nejjednodušší podoby.
    3. A vytvořila jedinečný kurz, ve kterém si osvojíte nejdůležitější cestovatelské minimum během několika hodin.

Co budete umět po absolvování kurzu?

    • Budete umět požádat o pomoc v případě problému.
    • Dokážete se zeptat na základní informace.
    • Budete se umět domluvit s cizinci pomocí jednoduchých vět a frází.


Ale především...

    • Až příště vycestujete, nebudete se cítit naprosto ztracení.
    • A konečně si dokážete poradit v nejčastějších situacích, které nás na cestách potkávají.


Komu je kurz určen?

Tento minikurz byl sestaven pro začátečníky, kteří tápají v tom, jak se anglicky zeptat na cestu, jak si objednat jídlo v restauraci, ubytovat se v hotelu atp. Ale přijde určitě vhod i mírně pokročilým, kteří by si chtěli praktickým způsobem oprášit užitečné fráze v angličtině.


Jak kurz probíhá?

Jedná se o online kurz, který si můžete pustit odkudkoli, kde máte přístup k internetu. Můžete studovat kdykoli, kdy se vám to hodí, a pokračovat tam, kde jste minule skončili.

Celkové prostředí kurzu je velmi intuitivní. Kurz obsahuje 30+ krátkých videí. V každém videu si projdeme slovní zásobu, kterou budeme používat. Procvičíme si užitečné fráze a tvoření jednoduchých vět na dané téma. Prakticky. Jednoduše. A bez dlouhého vysvětlování.


Budete mluvit!

Po celou dobu kurzu budete mluvit. Kteroukoli část kurzu si můžete kdykoli zopakovat, až vám bude zcela známá. Díky tomu dokážete na konci tvořit věty sami a poradit si v praxi v reálných situacích.


Obsah kurzu a bonusy

Registrací do kurzu získáte:

    • výuková videa
    • anglické nahrávky ve formátu mp3 namluvené rodilými mluvčími
    • pracovní sešit se slovní zásobou a frázemi a českým překladem
    • minibook: 12 tipů pro efektivní studium


Kolik kurz stojí?

Tento kurz je zcela zdarma. Stejně jako všechny jeho budoucí aktualizace. Stačí kliknout na přihlašovací tlačítko dole na stránce, vytvořit si účet na Englishce, pokud ho ještě nemáte, a můžete ihned začít studovat, ať jste doma, v práci nebo na cestách.


Kdo vás bude po celou dobu provázet?


Petra Šolcová
Petra Šolcová
 • VŠ studium: Překladatelství – tlumočnictví: angličtina, němčina (Bc.), Anglická filologie (Mgr.), Učitelství anglického jazyka a literatury pro SŠ (Mgr.)
 • odborné vzdělání: postgraduální Evropský kurz konferenčního tlumočení (Euromasters), Juridikum - právní minimum pro překladatele a tlumočníky + několik desítek odborných jazykových a profesních kurzů
 • zahraniční pobyty a stáže: Irsko (University of Limerick), Rakousko (Universität Wien), Francie (Université Sorbonne-Nouvelle, ESIT), Německo (Johannes Gutenberg-Universität Mainz), Belgie (evropské instituce), Anglie, USA aj.

Cizí jazyky vyučuji v kurzech pro dospělé už 20 let. Za tu dobu jsem pomohla 2.000 studentům z 30 zemí zlepšit se nejen v gramatice a slovní zásobě, ale především v komunikaci a porozumění, a tak jsem si jistá, že mám řešení i pro vás.

Velmi záhy jsem si totiž uvědomila, že to jsou právě komunikační dovednosti, které většina z nás v běžném životě nejvíce postrádá. Není to tak?

Bohužel ve škole a v běžných jazykových kurzech na samotné mluvení zbývá málo času. Znáte to… To jsou stále nějaká doplňovací cvičení, spousta gramatických pravidel a výjimek a po několika letech ve škole zjistíte, že nejste schopni se v zahraničí domluvit.

A tak jsem si jednoho dne řekla: „Dost. To stačí.“ A rozhodla jsem se na to jít jinak.

Od té doby vyučuji jazyky netradičně. Sleduji novinky v jazykovém vzdělávání, vyvíjím vlastní výukové metody, testuji nové aplikace a inspiruji se u polyglotů.

Mým cílem je vám studentům proces učení co nejvíce zjednodušit a zefektivnit. A myslím, že se mi to celkem daří.

Hovořím celkem 10 jazyky. Pěti z nich (anglicky, německy, španělsky, rusky a česky) mluvím plynně a dalšími pěti se dorozumím na základní úrovni, která mi stačí pro jednoduchou komunikaci při cestování.

Proto vím, jaké to je, být na začátku. Prošla jsem si tím mnohokrát. Objevila jsem při tom cestičky i zkratky, které předávám dál. Budete-li si přát, ráda jimi provedu i vás.

Obsah


  Bonusy ke stažení
Odemkne se za dnů
dnů poté, co se přihlásíte
  9 Závěr kurzu
Odemkne se za dnů
dnů poté, co se přihlásíte

Přihlášením souhlasím se zpracováním osobních údajů.

✔ Mám také zájem o další jazykové tipy a informace o jazykovém vzdělávání příležitostně zasílané emailem.

✔ Vím, že souhlas mohu kdykoli snadno odvolat v patičce každé zprávy.

Přidejte se taky!