Angličtina na cesty - minikurz pro začátečníky zdarma

Jak se zeptat na cestu a reagovat, když nás někdo osloví

Čím je tento kurz výjimečný?

   • Vybrala jsem pro vás ty nejužitečnější fráze pro cestování.
   • Upravila je do co nejjednodušší podoby.
   • A vytvořila jedinečný kurz, ve kterém si osvojíte nejdůležitější cestovatelské minimum během několika hodin.


Komu je kurz určen?

Tento minikurz je určen všem začátečníkům, kteří si chtějí osvojit nebo zopakovat základní fráze a procvičit tvoření krátkých vět.

Po absolvování tohoto minikurzu budete umět se anglicky zeptat na cestu a naučíte se porozumět základním instrukcím a budete schopni sami někomu popsat cestu jak se dostat z místa na místo.


Budete mluvit!

Po celou dobu budete mluvit. Vše si můžete kdykoli zopakovat, až vám budou fráze zcela známé. Díky tomu dokážete na konci tvořit věty sami a poradit si v praxi v reálných situacích.


Obsah kurzu a bonusy

Přihlášením do kurzu získáte:

    • výuková videa
    • anglické nahrávky ve formátu mp3 namluvené rodilými mluvčími
    • pracovní list se slovní zásobou, frázemi a českým překlademTento minikurz je zdarma.

Přihlaste se a pusťte se se mnou do studia okamžitě.


Chcete si učení rozšířit o další témata?

Kompletní kurz angličtiny na cesty najdete tady: Angličtina na cesty (placený kurz)


Přidejte se taky!Kdo vás bude po celou dobu provázet?


Petra Šolcová
Petra Šolcová
 • VŠ studium: Překladatelství – tlumočnictví: angličtina, němčina (Bc.), Anglická filologie (Mgr.), Učitelství anglického jazyka a literatury pro SŠ (Mgr.)
 • postgraduální odborné vzdělání: Evropský kurz konferenčního tlumočení (Euromasters), Juridikum - právní minimum pro překladatele a tlumočníky + několik desítek odborných jazykových a profesních kurzů
 • zahraniční pobyty a stáže: Irsko (University of Limerick), Rakousko (Universität Wien), Francie (Université Sorbonne-Nouvelle, ESIT), Německo (Johannes Gutenberg-Universität Mainz), Belgie (evropské instituce), Anglie, USA aj.

Cizí jazyky vyučuji v kurzech pro dospělé už 20 let. Za tu dobu jsem pomohla přes 2.500 studentům z 30 zemí zlepšit se nejen v gramatice a slovní zásobě, ale především v komunikaci a porozumění, a tak jsem si jistá, že mám řešení i pro vás.

Velmi záhy jsem si totiž uvědomila, že to jsou právě komunikační dovednosti, které většina z nás v běžném životě nejvíce postrádá. Není to tak?

Bohužel ve škole a v běžných jazykových kurzech na samotné mluvení zbývá málo času. Znáte to… To jsou stále nějaká doplňovací cvičení, spousta gramatických pravidel a výjimek a po několika letech ve škole zjistíte, že nejste schopni se v zahraničí domluvit.

A tak jsem si jednoho dne řekla: „Dost. To stačí.“ A rozhodla jsem se na to jít jinak.

Od té doby vyučuji jazyky netradičně. Sleduji novinky v jazykovém vzdělávání, vyvíjím vlastní výukové metody, testuji nové aplikace a inspiruji se u polyglotů. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků.

Mým cílem je vám studentům proces učení co nejvíce zjednodušit a zefektivnit. A myslím, že se mi to celkem daří.

Sama jsem se učila už 10 jazyků. Čtyřmi cizími jazyky (anglicky, německy, španělsky a rusky) se obstojně domluvím a několika dalšími se dorozumím na základní úrovni, která mi stačí pro jednoduchou komunikaci při cestování.

Proto vím, jaké to je, být na začátku. Prošla jsem si tím mnohokrát. Objevila jsem při tom cestičky i zkratky, které předávám dál. Budete-li si přát, ráda jimi provedu i vás.

Obsah


  Vítejte!
Odemkne se za dnů
dnů poté, co se přihlásíte
  Na závěr
Odemkne se za dnů
dnů poté, co se přihlásíte